A może jakiś zlocik

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Jasne, że Olesno może być!! Jeśli mnie pamięć nie myli to drogi z Gliwic i Częstochowy krzyżuja się na takim dużym, nowym rondzie. Więc może trafimy się gdzieś w jego okolicy?? Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

No właśnie powinienem być w piatek w Oleśnie to napiszę gdzie się umawjamy.
Nie wiem czy dobrze pamiętam :co?: ale za tym rondem są dwie stacje po lewej jest Shel a dalej i po prawej Bp.
Myślę że na któreś z nich zrobicie przerwę :faja: :beer:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

No to prawie jesteśmy umówieni. Moja kom. 602880772. Odezwij się jak będzie tak daleko. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

A może umówimy się na jakieś piwko lub kawa i oczywiście na ich ciastka są niesamowite !! Bardzo lubie tą kawiarnie Valdi wiesz gdzie ona jest?
Spróbuje wyciagnać chłopaków z Częstochowy.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Jeżeli Valdi jest w Oleśnie to zupełnie nie kojarzę. Znam to miasto tylko z przejazdów nad morze i z powrotem. No i jeszcze raz kiedyś tam byłem na dłuższą chwilę jak kupowałem od kolesia siedzenia do mojego Marasia. Ale jeśli terminy pozwolą to czemu nie. Może też kogoś wyciągnę. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Valdi jest na skraju dwóch miast Mikołowa i Halemby(Ruda Śl).
Tak jak byś chciał jechać z Miłowa drogą na Rybnik Gliwice, na przeciwko tej kawiarni jest taki mały czarny drewniany kościółek (zabytek).
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! A to o tego Valdika chodzi :plask: Nie skojarzyłem Braci szanownych spod Jasnej Góry z kawiarnią 5 km ode mnie. Oczywiście, że go znam. Dajcie znać kiedy się tam wybieracie a postaram się być tam przed Wami. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

Jak masz 5 km do Valdiego, a ja niewiele więcej, to może jesteś moim sąsiadem, a ja o tym nie wiem ?
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! No z Gliwic będzie coś koło tego. Jak tam Lelo z wmontowaniem Konina w Twoje majowe plany ???? Może rzeczywiście zjedziemy się z Częstochową u Valdiego to sobie coś obgadamy. Chociaż póki co jakieś grypsko sie koło mnie kręci. Ale mam nadzieję na weekend być ok. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

Co do grypska, to od Valdiego bardziej lubię skrzyżowanie bliżej Gliwic -czyli Paniówki - i parking jest i atmosfera milsza, i na grypę coś się znajdzie. Albo Ornontowice - koło zamku dają "piwo nie z tej ziemi" - jest ono zielone, zupełnie jak kosmici tu lądujący. A co do wypadu do Konina - jeszcze muszę obrobić Żonę własną - ciężka to praca, ale mam nadzieję, że podołam.
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Co do obrabiania kobiet to kup jej może coś ładnego później kolacja i niech cię dalej poniesie fantazja :lol:
Lelo

Post autor: Lelo »

No dobra, tylko poproszę menu, kartę win i pędzę urabiać :wink:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Znam to skrzyżowanie w Paniówkach a raczej knajpę, która tam stoi. Się nazywa Bumerang. Co czwartek ludziki na motorsach tam zajeżdżają ale ja jak dotąd nie dojechałem bo rozkład zajęć w tygodniu mam napięty jak baranie jaja. Ty tam jeździsz?? To będę musiał jakoś skręcić troche czasu jak nie w czwartek to w inny dzień i się zjedziemy. Pozdrówka.
Aha!! Co do urabiania żony - z moją poszło bardzo łatwo i tutaj wietrzę jakiś podstęp. Zobaczymy.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

Fajnie by było się spotkać. Co do knajpki, byłem raptem 2 razy. Raz umówiłem się z kumplem pogadać, drugi raz z dawno nie widzinym kolegą ale zaraz przenieśliśmy się do Chudowa, gdzie jest o niebo milej, a również odbywa się impreza motorowa. A teraz idę popracować na żoną.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

No własnie. W "Bumerangu" byłem kilka razy ale nie na motorze. Atmosfera troche drętwa. Pod zamkiem w Chudowie podobało mi się bardziej bo trafiłem tam kiedyś na jakiś rycerski galimatias. Calkiem fajna imprezka. Pamiętam ten zamek - a raczej to co kiedyś tam było - z lat kiedy jeździło się tam na rowerach. Fajne były ruinki. Teraz to już poważne zamczysko.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
ODPOWIEDZ