Opony do Marudera?

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Grzechu

Opony do Marudera?

Post autor: Grzechu »

Czołem Panowie
Mam prośbę o radę - muszę zmienić opony i zastanawiam się jakie kupić. Jeśli ktoś zna miejsce gdzie można kupić opony za "dobre" pieniądze to byłbym wdzięczny za cynk. Jeszcze jedno - jaką najszerszą gumę można zapakować na tył Marudy...? Z góry dzięki. Pozdrówka :) Grzechu
Barox
BS Brother
BS Brother
Posty: 75
Rejestracja: pn, 29 mar 2004, 13:14
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Barox »

Tez wymieniam na ten sezon. Masz 2 opcje. Tansza i drozsza.

1. tansza: ---http://motorad.pl/szosowe.html---- nazwa k65, firmy HEIDENAU na tyl i przod w cenie ok. 630+wysylka 25 za komplet--zatwierdzone przez Diktatore :)

2. drozsza:---wszystkie inne--- cena ok 1300 za komplet

Wybor nalezy do Ciebie.
BaroX Marauder VX800 1997 Hayabusa 2010 I styka (501 5888 09)
BALCER
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: ndz, 18 sty 2004, 16:34
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Krasne

Post autor: BALCER »

W poprzednim roku sprawiłem sobie heidenau na tył za 330 pln.Dzisiaj zamówisz jutro bedziesz mial w domu.
Pozdrawiam Marek-balcer

VZ 800, VL1500

tel. 604221832
Dom

Post autor: Dom »

nie rozumiem czy pytasz dokladne o ceny czy tez o opinie,
przez 3 sezony jezdzilem na tylnem Michelin Tour 79 czy jakos tak...teraz mam Brodgestona, stanowczo lepiej wypada ten drugi, szczegolnie na mokrym, gdzie na Michelinie mialem kilka niebezpiecznych uslizgow a teraz spokoj,
niestety Bridgestone na tyl to wydatek okolo 700pln...
mikaels

Post autor: mikaels »

A co sądzicie na temat firmy HEIDENAU ??? Dobre te oponki? :) Bo cenowo chyba najtansze...
WOLF40XL

Post autor: WOLF40XL »

MOZE I ZLE KOMBINUJE,ALE JA KUPIŁEM PRAWIE NOWEGO BRIDGESTONA 180/70/15 DO MOJEGO INTRUDA NA MOTO-BAZARZE W POZNANIU Z GWARANCJA GDYBY COŚ TAM ZA 130 ZŁ, A NOWY PRAWIE 8 STÓWEK.
NO MOŻE SIE MYLĘ, MOŻE NIE POWINIENEM UŻYWKI,MOŻE JEDNAK ZLE ZROBIŁEM,ALE JEST IDEALNA 8)
WOLF40XL

Post autor: WOLF40XL »

A TAK W OGÓLE PATRZĄC NA WYŚWIETLANY CZAS WYSYŁANIA MOICH POSTÓW TO MAM WRAŻENIE ŻE PISZE ZE STANÓW :lol:
prymek

Post autor: prymek »

Oponki? Ja kupuje Metzelera w trade-stomil (nie podaje linka bo mnie znowu wykasuja) ale znajdziesz sobie przez google. F-ma miesci sie w Lodzi. Kupilem nowki na gwarancji za pol ceny bo rok prod. z 2 lata do tylu ale ok. Na stronce metzeler.de dobierzesz sobie odp dla swojej dzidy. Drugi sklep intermetowy to conti-bike.pl oponki continental! Pozdro
WOLF40XL

Post autor: WOLF40XL »

PRYMEK NIE OBAWIAJ SIE,SUZUKI NIE PRODUKUJE OPON :)
Adam

Post autor: Adam »

Ja mykam na Maxxisach ale nie polecam. Na suchej nawierzchni i zakretach - ok. Na mokrej jednak jest nieco gorzej. Szybko (jak na moj gust) wpadaja w poslizg.
jajo

Post autor: jajo »

metzler to samo
Grzechu

Post autor: Grzechu »

Wielkie dzięki panowie !!! Udanej jazdy w długi weekend !!! Pozdrówka :)
Kawa
BS Brother
BS Brother
Posty: 267
Rejestracja: pt, 1 kwie 2005, 21:58
Województwo: -
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kawa »

Nie wiecie czy wchodzi do Marudy na tył opona 170/80-15?
Adam

Nie wiem

Post autor: Adam »

Nie wiem, czy wchodzi taka opona ale raczej nie polecałbym, ponieważ między oponą, a błotnikiem (patrząc do przodu motocykla) z lewej strony jest bardzo mało miejsca. Włóż palce pomiędzy koło i błotnik z obu stron i sam sprawdź. Pozdrawiam
jajo

Post autor: jajo »

jak kiedyś miałem LS650 to podjechał do mnie jeden koleś, też na sawaszce i wiadomo - porównanie :D
pogadaliśmy sobie troszkę, między innymi na temat opony. pytał czy u mnie też coś charata jak jade po dziurach. bo u niego "lekko charata bo ma troszeczke szerszą oponę"
jak usłyszałem te "lekkie charatanie" to wiem, że nigdy nie założę sobie szerszej opony. koleś serio mógł tego nie słyszeć bo jechał w kasku i miał pusty wydech.

brak słów :shock:
ODPOWIEDZ