BORSK wyjazd 16 go Piątek

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
Smukly

BORSK wyjazd 16 go Piątek

Post autor: Smukly »

Już tylko tydzień do wyjazdu!!!a tu taka cisza??? Jadę z Meteorem w piątek.Wyjazd ok 10.00 z Głowna.Jedziemy przez Łęczycę,Włocławek.Toruń.Z Głowna 298km.Czy ktoś się "łapie" na wspólny przelot?Po drodze mały postój w Toruniu (na pierniczek).Jedziemy oddzielnie niż grupa Warszawska (może spotkamy sie za Świeciem).Przelotowa niezbyt szybka - powiedzmy 120 - 140 (oszczędzamy paliwo!!!!!)A swoją drogą nasz region to jakaś zapaśc (wiosenna?).Pozdro..
voyteck

Re: BORSK wyjazd 16 go Piątek ...albo w czwartek nawet:D

Post autor: voyteck »

Witam!
A w czwartek rano nie dasz rady?
Z Filozofem wymyśliliśmy sobie, że w czwartek śmigniemy nad morze:D Przekąpać się, zobaczyć Gdańsk, Sopot i zameldować się wieczorem w Borsku.
Z V-maxem 120km/h to dość ambitny plan ale całkowicie wykonalny i jak najbardziej korzystny:D Dołączysz?
Pozdr.
voyteck

PS. Jaka tam 'zapaść'?! Jak ludzie wspólnie śmigają, spotykają się to i na kolejne nawijanie kilometrów umawiają się przeważnie na żywo. A kilosów trochę zostało nawiniętych w tym sezonie, bo od początku kwietnia ponad 3tyś!!! Tak więc zapraszamy na wspólne latanka:D
Smukly

Re: BORSK wyjazd 16 go Piątek

Post autor: Smukly »

Jeśli tak to muszę koniecznie nadrobc stracone kilometry!!!Od powrotu z Jasnej Góry jestem uziemiony!!!Zamówiłem bowiem układ wydechowy do mojego DL-a a przysłali mi z Włoch bez jednego kolektora !!! i teraz czekam ze zgrozą w oczach /ma byc we wtorek/.- wczoraj minęło dwa tygodnie!!! Jak nie przyślą to pewnie eksploduję...... stary wydech sprzedany !!!! Szkoda ale we czwartek nie dam rady i tak zawalam dwa dni w firmie.Własny garnuszek straszna rzecz!!!!Pozdrawiam więc i życzę spokojnych lotów do Borska.PS Ja też jedstem zwolennikiem , że lepiej jeźdzc niż gadac , często o byle czym...
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: BORSK wyjazd 16 go Piątek

Post autor: Lechul »

Smukły naginaj bez wydechu a przesyłkę przekieruj na Borsk :P
Się na miejscu zbierze mocna ekipa to Ci te rurki założy za free i jeszcze piwka się napijecie :mrgreen:
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
PRZEMEK75

Re: BORSK wyjazd 16 go Piątek

Post autor: PRZEMEK75 »

Smukly pisze:Już tylko tydzień do wyjazdu!!!a tu taka cisza??? Jadę z Meteorem w piątek.Wyjazd ok 10.00 z Głowna.Jedziemy przez Łęczycę,Włocławek.Toruń.Z Głowna 298km.Czy ktoś się "łapie" na wspólny przelot?Po drodze mały postój w Toruniu (na pierniczek).Jedziemy oddzielnie niż grupa Warszawska (może spotkamy sie za Świeciem).Przelotowa niezbyt szybka - powiedzmy 120 - 140 (oszczędzamy paliwo!!!!!)A swoją drogą nasz region to jakaś zapaśc (wiosenna?).Pozdro..

Ja wyjeżdzam w piątek ok. 13.00 z Łodzi, wczesniej nie dam rady sie wyrwać...Więc jeśli ktoś chce sie przyłaczyć zapraszam, a jeżeli nie, to może złapiemy się gdzieś na trasie...
Smukly

Re: BORSK wyjazd 16 go Piątek

Post autor: Smukly »

Spoko! Na strychu znalazłem portki od fiata 125P i poradnik Adam Słodowy ,coś sklecę..jak to się mówi..żeby się skała po.... a pojadę!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ