Suzuki TL 1000 S/R

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Rostwór »

jak chcesz, mam zwykłą nakładkę na siedzenie pasażera do "S", więc mogę Ci ją podesłać. zobaczysz, czy pasuje i czy będziesz ja chciał. z tego, co wiem, siedzenia są takie same, więc powinna pasować.
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: kulka »

thx , poszedl priw
;)
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: kulka »

SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
JONy
Zmieniacz Żarówek
Posty: 109
Rejestracja: śr, 15 maja 2013, 20:12
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Magnuszew

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: JONy »

Ale bardziej rasowy jest "S" niz "R"... skąd takich cegieł nabrałeś... ;)
Były Bandziory ...
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: kulka »

to niue cegly to drewniane zrzynki krokwi i krawedziakow
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
Mariusz

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Mariusz »

Cześć,

jakiej marki opony polecacie, nie mam zamiaru kombinować z rozmiarem więc idę klasycznie 120 przód i 190 tył, ale słyszałem, że Michelin Pilot Road 2, kleją TLR-a do asfaltu, podzielacie tę dobrą opinię ?
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Rostwór »

Ja jeżdżę na Pirelkach. Bardzo zadowolony byłem z Diablo Corsa III, ale Diablo Rosso było bardziej uniwersalne. Oczywiście mówię o jeżdżeniu cywilnym z drobnymi wypadami na tory kartingowe.
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Mariusz

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Mariusz »

Hmmm...
Ciekaw wypowiedzi znalazłem
http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... ot-road-2/
http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... blo-rosso/

A Ty jak oceniasz zużycie CORSA III i zachowanie na mokrym, bo ja szukam opony do spokojnej jazdy (w mieście zgodnie z przepisami, czasami na A4 polecę ponad 200) i chciałbym raz na jakiś czas skoczyć na tor... i być może w tym roku będzie jakiś dłuższy wypad a nie wiem w jaką pogodę trafimy to i w deszcz musi się jakoś kleić...
Mariusz

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Mariusz »

Hej,

Wtrącę nieco inny temat. Dziś założyłem wyświetlacz zmiany biegów. Gipro, z firmy Bike-Star: http://allegro.pl/wyswietlacz-biegow-gi ... 22266.html coprawda nie jest może tani, bo koszt to około 500zł, ale mogę z całą pewnością polecić.
Montaż zajął mi około 20min, nic nie wymaga ustawień czy regulacji, biegi wyświetla bez żadnego opóźnienia bez względu na to czy w dół czy w górę.

Jeśli ktoś z Was chciałby zapytać o szczegóły to proszę pisać, ja montowałem go do R-ki z 1999 roku.
P.S.
Nie jestem w żaden sposób związany z firmą Bike-Star, więc nie robię tu reklamy :)
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: KROPEK »

Przepłaciłeś, datatool ponad dwa razy taniej wychodzi, polska instrukcja w gixie k4 chodziło elegancko 8)
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Mariusz

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Mariusz »

Ja również otrzymałem polską instrukcję i sposób montażu, a co do ceny... to chyba przepłacam za wszystko... olej, filtry, paliwo... ale jak to mój teść mówi kupisz tanio, kupisz dwa razy :)
Ja porównywałem wiele wyświetlaczy, czytałem fora w pl, en i de, dlatego wybrałem ten co wybrałem i polecam :)

Choć musisz pamiętać, że tak jak gsx k4 jest dość popularny to już tl1000r niekoniecznie i ciężko coś do niego znaleźć....
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: KROPEK »

Tego typu gadżety mają tą samą zasadę działania i współdziałają z większością motocykli w tym z TL również pewnie w kosiarce też by działały ale jak to mówią " kto bogatemu zabroni " najważniejsze, że działa i jest pan zadowolony :twisted: . Natomiast różnica ceny jest na tyle spora i nieuzasadniona, że zainteresowani powinni wg mnie o tym wiedzieć i dokonać wyboru choć wg mnie jest on prosty :twisted:
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
Jihadek
Moderator
Moderator
Posty: 1744
Rejestracja: pt, 3 paź 2008, 09:18
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Czemierniki (okolice Radzynia Podlaskiego)
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 38

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Jihadek »

Wybór jest prosty. Wysyłamy jeden do arturassp do analizy i mamy takie same na 50PLN :twisted:
Kefas można czytać jihadek (dżihadek) lub Piotrek 502-683-907
Pasja + Wizja + Działanie = Sukces (CZYLI MOTO!!!)
WSK 125 => MZ ETZ 150e => MZ ETZ 251e => Bandit 600 N => SV 1000 S
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Rostwór »

Mariusz pisze:Hmmm...
Ciekaw wypowiedzi znalazłem
http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... ot-road-2/
http://forum.motocyklistow.pl/index.php ... blo-rosso/

A Ty jak oceniasz zużycie CORSA III i zachowanie na mokrym, bo ja szukam opony do spokojnej jazdy (w mieście zgodnie z przepisami, czasami na A4 polecę ponad 200) i chciałbym raz na jakiś czas skoczyć na tor... i być może w tym roku będzie jakiś dłuższy wypad a nie wiem w jaką pogodę trafimy to i w deszcz musi się jakoś kleić...
Dlatego nie Corsa III, tylko Diablo Rosso II. jest bardziej drogowa i lepiej sprawdza sie na mokrym. ale po rozgrzaniu na torze kartingowym też dobrze kleiły.
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Mariusz

Re: Suzuki TL 1000 S/R

Post autor: Mariusz »

KROPEK pisze:Tego typu gadżety mają tą samą zasadę działania i współdziałają z większością motocykli w tym z TL również pewnie w kosiarce też by działały ale jak to mówią " kto bogatemu zabroni " najważniejsze, że działa i jest pan zadowolony :twisted: . Natomiast różnica ceny jest na tyle spora i nieuzasadniona, że zainteresowani powinni wg mnie o tym wiedzieć i dokonać wyboru choć wg mnie jest on prosty :twisted:
Nie o bogactwo tu chodzi, jeszcze ktoś pomyśli, że jestem jakimś dupkiem ale do rzeczy.
Masz rację, jest wiele zamienników które są naprawdę świetne i jakościowo spełniają oczekiwania nabywcy i portfela, ale właśnie sporo osób na forach wypowiadało się w przypadku tańszych zapewne jakiś chińskich zamienników w niezbyt pochlebny sposób, niektórzy mieli problemy z obrotami, niektórzy z odpalaniem moto a inny z biegami kończąc na spadku mocy, więc przez dłuższy czas po przeanalizowaniu informacji, i tego czy warto dorzucić +200 ~ 300zł do produktu z którego wiele wiele osób jest zadowolonych, to taką decyzję podjąłem i pomyślałem, że jeśli ktoś by planował taki wyświetlacz założyć u siebie to napiszę dwa słowa.

A wybór i tak należy do każdego z nas... :)
ODPOWIEDZ