ZAWADY albo GDZIEŚ ....

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Wonder

ZAWADY albo GDZIEŚ ....

Post autor: Wonder »

A może by tak skoczyć 14-15 maja (sobota - niedziela) do zawad albo gdzieś w podobne klimaty, wziąć domek (albo wiecej) zrobić grilla, schlać mordy do upadłego i ogólnie wypocząć ? :D

nie chce podpuszczać ale jesli to wypali to stawiam 0,7 dobrego czysciocha /koniec matur :twisted: /

Parkujemy sprzęty przed domkami, nigdzie indziej, jak do rzeki to juz wszyscy razem :twisted:

piszcie co sądzicie

pozdro
Alucard

Post autor: Alucard »

No mozna Polecam http://www.dawpol.pl niezle domki i okolica :> tylko trzeba było by sie zgadać i wsjo ustalić.. 8)
Wonder

Post autor: Wonder »

No ten dawpol to fajna sprawa, robaki nas nie zjedzą, kobiety można zabrać ze sobą ...
:wink:

Za domek 6 osób, jak sobie pewnie policzyliście wychodzi 55 zeta za głowę - i bawimy sie od 16 w piątek do niedzieli...

Proponuje - chętni, jesli sie jacyś znajdą niech sie meldują - i do niedzieli (8 maja) żebyśmy wiedzieli kto na 100%, wtedy reszte sie ustali
pozdro
Wonder

Post autor: Wonder »

piiiii co jest z tym linkiem do dawpolu Alucard - zapodałem kumplowi i wychodzi jakas hurtownia wełny

a jeszcze wczoraj były domki :evil:

wyszło ze jakies jaja sobie robimy na forum , chyba ze to tylko mnie nie smiga :evil:
Alucard

Post autor: Alucard »

YYYYYYYYYYYY CO JEST ??????:| przecież to działało jeszcze pare dni temu !! moze zmienili... :shock: poszukam nowego adresu
Wonder

Post autor: Wonder »

Tez masz wełne widze :twisted:
Wonder

Post autor: Wonder »

Coś czarno widze te zawady - jakoś nikt sie nie deklarował, no ale trudno - zabalujemy innym razem 8)

pozdro
Alucard

Post autor: Alucard »

Ja niemoge jechać bo panna ma sesje a sam nie bede jechał :> na 100% na początku czerwca
Wonder

Post autor: Wonder »

Zrozumiala sprawa - ale niebawem i tak warto sie spotkać bo trzeba konin obgadać - swoją drogą nie mam sie w co zapakować :cry:

pozdro
grabo
BS Brother
BS Brother
Posty: 261
Rejestracja: śr, 24 lis 2004, 12:32
Województwo: -
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: grabo »

ja bede mial troche miejsca jak juz zapakuje zgrzewke browca :twisted:
musimy spotkac sie gdzies na miescie i pogadac moze w sobote zaliczymy TIAMO tylko bez maszyn bo trza nadrobic straty :twisted:
piszcie czy wam pasuje

pozdro
-->3/4<--

"Jeden z prototypów Boga.
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji.
Zbyt pokręcony, by żyć, zbyt rzadki by umrzeć"
kom:510106375
nowy gg 5992462

[IMG]http://images31.fotosik.pl/360/793b4ae4a36545f1.jpg[/IMG]
Wonder

Post autor: Wonder »

W sobote wieczorem jestem gotów.Mozemy nadrabiać no problem :)

To do Ciebie Grabo pakuje skarpetki, z resztą sobie poradze :roll: :roll:

w sobote moge od 19/20 , jak coś to dojde poźniej ale bede na 100%
ODPOWIEDZ