KONIN - POST OSTATECZNY - SOBOTA

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

ODPOWIEDZ
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

KONIN - POST OSTATECZNY - SOBOTA

Post autor: Lechul »

Witam! Do wyjazdu pozostało 8 dni. Chciałbym, reasumując wszystkie "umawianki" w tym temacie, ostatecznie umówić czas i miejsce startu ekipy z Gliwic i okolic. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wspólnego śmigania wszystkich chętnych.
Ruszamy w sobotę 21.05 o godz. 9.00 spod McDonalda McDrive w Gliwicach przy ulicy Toszeckiej (wylot z Gliwic w kierunku Poznania).
Braci z Częstochowy, którzy jadą w sobotę - a nie "popylają" autostradą przez Łódź - zgarniamy w Oleśnie lub Kluczborku.
Szanowni Ludkowie z okolic Pszczyny, Skoczowa i Ustronia - czekamy na Was także w Gliwicach.
Towarzystwo będzie technicznie i prędkościowo zróżnicowane ale to jest do przejechania. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
YOSSA

Post autor: YOSSA »

Witam!
Jak już wcześniej pisałem ja bym się dołaczył w Oleśnie. Jak bedziecie jechac od Gliwic to miniecie rondo i za nim znajdują sią dwie stacje myślę ze bedzie się wygodniej zatrzymac po prawej stronie czyli na BP ta daliej pierwszy jest Shell po lewej.
Tylko o której?
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam! Jeżeli ruszymy planowo to w Oleśnie powinniśmy być około 10.00. Myślę, że jak będziesz na BP między 9.30 a 10.00 to będzie w sam raz. Odezwij się na gg to wymienimy się numerami komórek. Pozdrawiam i cieszę się że pojedziemy razem.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

Po pierwsze nie chcę być przejechany !!
Po drugie jak nic z nieba nie spadnie, jadę z Wami.
Po trzecie, nie znam się na McDonaldach, chyba, że balonowych (za dziecka lubiłem), ale wylotową na Poznań moze znajdę.
Po czwarte, to do soboty.
Po piąte, w razie czego, mój numer 601-997-207.
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

No Ludkowie Szanowni !!!! Post jest w nazwie "ostateczny" co oznacza, że chciałbym w nim zamknąć sprawę umawiania się na wspólna jazdę. Ale nie znaczy to, że nie macie wrzucać tu swoich: "jadę z Wami" albo "nie jadę z Wami". To pomoże zorientować sie czy zbieramy sie w większą bandę czy nie. Chyba, że cisza wynika z tego,że wszyscy siedzą na motorach i nie mają czasu na klikanie na forum. Taką postawę rozumiem i w pełni popieram. Pozdrawiam
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Ekstra Lelo !! Widzę, że żonka przekonana - a może jedzie z Tobą ??
Po pierwsze do przejechania jest tylko droga.
Po drugie z nieba nie ma szans nic spaść (ale moge sie mylić).
Po trzecie McDonalda choć raz na oczy musiałes widzieć więc kłopot z głowy bo wszystkie są takie same. Ten wybrany przez nas ma dodatkowo na 10 metrowym słupie napis McDrive. Musisz go zobaczyć.
Jakby nie patrzeć przyjedziesz od siebie do Gliwic na ulicę Pszczyńską (to ta ulica, którą wjeżdżasz do Gliwic od Paniówek). Dojedziesz nią do samego końca do świateł, tam w prawo (ul. Wrocławska) i przez pierwsze światła na wprost (za nimi na rozwidleniu ulicy w lewo) znowu do samego końca do drugich świateł. Tam w lewo i cały czas prosto przez wszystkie światła obok dworca PKP) aż na wiadukt nad torami. Za wiaduktem w lewo i już właśnie będziesz na Toszeckiej. Jeszcze jedne światła na wprost i po 500 m po prawej będzie wspomniany McDonald.
Po czwarte - cieszę się, że dołączysz do Nas.
Po piąte mój numer 602 880 772.
P.S. Ja też lubiłem te Donaldy i zbierałem obrazki z nich.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
Lelo

Post autor: Lelo »

Po takim opisie nie mogę się zgubić. Co prawda groziłeś przejechaniem w pierwszym poscie, ale jak dotyczy to drogi to OK. Obrazki też zbierałem, ale co się z nimi stało, nie wiem. Cieszę się z tego wyjazdu, mam nadzieję, że sobie miło pojeździmy. Co prawda kolega, jak mu przedstawiłem plany zlotowe na wiosnę tego roku stwierdził, że nie mam czasu jeździć turystycznie, to myślę, że poza tego typu imprezami uda się wykroić jakiś weekendzik na pojeżdżenie po ładnej opolicy. To do zobaczenia w sobotę.
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Post autor: letko »

Czesc

Z racji tego ze jestesmy umowieni w Siewierzu z kolega z Krakowa (Wisla i Ustron) jedziemy na Czestochowe i Lodz.
Szerokiej drogi i do spotkania na miejscu.
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Szerokiej dla Was również !! My "dostojniej" na Ostrów i Kalisz. Roro z Konina prosił żeby być na miejscu do 15.00 bo potem całe towarzycho wypada na paradę w Koninie. Nawijajcie kilometry ostrożnie i do zobaczyska. Pozdrawiam.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
dpif

Post autor: dpif »

Hej mniej więcej o której planujecie być w piotrkowie . tam chętnie bym dołączył . jadę ze starachowic.
Pozdro
ODPOWIEDZ