PIŁA I OKOLICE

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
WOLF40XL

PIŁA I OKOLICE

Post autor: WOLF40XL »

WITAM KOLEGÓW!CZY JEST TEŻ KTOŚ MOŻE Z PIŁY LUB OKOLIC NA SPOKOJNIEJSZYM SPRZĘCIE?MOŻNA SIE ZMÓWIĆ I TROCHE WSPÓLNIE COŚ ZORGANIZOWAĆ-JAKIŚ WYPAD.CZEKAM NA ODZEW.
panika

Post autor: panika »

Witam Mam propozycje przeprowadz się do Konina tu nas jest kilku motocyklistow aktywnie śmigających Napewno znajdziesz bratnią dusze do śmigania po okolicy :D
WOLF40XL

Post autor: WOLF40XL »

Wszystko by sie zgadzało,ale tutaj mam czystsze powietrze! :lol:
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam !!
WOLF40XL zawsze jak by co można się spiknąć gdzięś pomiędzy :-)a potem podjechać w jedną lub dtugą stronę :-):party: !!
Pozdrawiam !!!!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
WOLF40XL

Post autor: WOLF40XL »

Kropek! Będę w bydgoszczy 7.05 na giełdzie motocyklowej w Bydgoszczy.
Mozna sie spotkać i pogadać. 8)
karus

Post autor: karus »

ja mieszkam w drawsku 3 km od krzyża wlkp
panika

Post autor: panika »

Witam Niebawem otwarcie sezonu to i plany bendą bardziej aktualne co do spotkań Pozdrawiam Panika
Lodzia

Post autor: Lodzia »

Witam. :papapa: Jestem z Czarnkowa więc chyba najbliżej Ciebie. Jest nas tu około 30 jeźdżców na różnych sprzętach. Nie widzę problemu aby się spiknąć i pośmigać. Latem często bywamy w Pile na lotnisku (przeważnie w niedzielę) więc wystarczy jeden e-mail i brykamy :moto: . Pozdro
karus

Post autor: karus »

Lodzia jak bedziecie śmigać do piły jakaś wieksza grupą jak już śniegi stopnieją to nie zapomnij o mnie...
nie sądziłem że aż taka liczna grupa tu w okolicy
macie jakiś club czy taki spontan??
:)
Lodzia

Post autor: Lodzia »

Karus. Klubu nie mamy i nie chcemy zakładać. Jest to totalny spontan, ale wystarczy jedno hasło i cała ekipa się zbiera.Najczęściej jest to sobota albo niedziela. Grupa jest zgrana więc czasami jeździmy nawet w tygodniu ( 7-8 osób).Nie ma sprawy, dam ci znać jak tylko będziemy śmigac. Na pewno gdzieś w połowie kwietnia będziemy jak co roku organizować takie regionalne rozpoczęcie sezonu. Imprezki są super. Jak już będzie znana dokładna data to ci podam. Jak masz jakichś kumpli na moto to też ich zabierz. Im nas więcej tym zabawa lepsza. :beer: To do zobaczenia. :papa:
karus

Post autor: karus »

ok!
dzieki bardzo.
mam tu jednego kumpla na gsxf to jakby co też go powiadomie

Do zobacznia wiosną!
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

chyba pośmigamy !!

Post autor: mir »

Prawie jestem bardzo blisko kupna marudy jeszcze ciut ciut a na rondzie przy rodle będę jedził w kółko cały dzień :D !!!!!!!
jobejt

Post autor: jobejt »

noo to jest nas juz dwóch i mozna śmigać ... tylko ten śnieg!!!
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Piła

Post autor: mir »

Wolf może pośmigamy tulko muszę moją marudzie postawić na koła. Miło będzie poznać 8) Pozdro. Mir
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Post autor: KROPEK »

Witam luknijcie na datę postu Wolfa !!
Od dawna nie zaglądał na stronę, już chyba z rok nic nie napisał, więc nie liczyłbym na szybką odpowiedź!!
Pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ