Intruder 1400 skład mieszanki

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ricorro

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: ricorro »

Za duży format zdjęcia. Jak masz Windowsa 7 to użyj narzędzia wycinanie w starcie otwórz zdjęcie a potem narzędziem wytnij/zakreśl fotę i zapisz a potem to ściągnij. Tak jest najlepiej
tofi

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: tofi »

No bo w tym tylnym jest metalowy zlutowany a z przodu chyba plastikowy. No to jajca dlaczego pozapadały się może od strzałów w gaźnik???? Jak pompka pakowała paliwo przez rurkę może zalało komorę i może dostał strzał i zamiast tą odmą ciśnienie ujść to może poszło na wklęśnięcie pływaka a reszta walnęła w airboxa? nic innego mi nie przychodzi do głowy!!!. Ciekawe czy to możliwe pod kątem budowy ale chyba na to wygląda. Gdzieś czytałem że w VS lubi zalać gaźnik ale pisali że na
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
tofi

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: tofi »

Ricorro mamy widok chyba wystarczający . To niezle musiało jebutnąć żeby tak pływaki se powyginać
tofi

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: tofi »

Ricorro mamy widok chyba wystarczający . To niezle musiało jebutnąć żeby tak pływaki se powyginać
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ricorro

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: ricorro »

No to kicha a na jakich ustawieniach mieszanki jeździłeś bo jak pisałeś że sie bardzo zbierał i jak żyleta to tak jest na ubogiej moto ma duży moment i tyle dobrego dla silnika. bo wyglada że było za ubogo jak w gaźnik walnęło?.
tofi

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: tofi »

wydaje misie ze miałem ustawione na 1,3/4 obrotu i lipa ...teraz mam ustawione jak pisałeś jest cisza nie strzela , no ale po ptokach :) i faktycznie reagował bardziej na manetke gazu szybciej wchodził na ssaniu na tej ubogiej mieszance :beat:
Ostatnio zmieniony pn, 30 mar 2015, 19:21 przez tofi, łącznie zmieniany 1 raz.
ricorro

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: ricorro »

Kurde pisałem że uboga wali w gaziory Ja pitole Tofi zrobiło uboga mieszankę i pier....ło i nie chcę Cię zmartwić ale MAM NADZEJĘ ŻE MEMBRANY CAŁE MASZ NA IGLICACH >>>>>>>> nie napiszę Ci ile kosztują ......... :(


Dodaj jeszcze do 0,5 obrotu nie wadzi a lepiej na bogatszej jeździć (nie mówię bogatej ale bogatszej) jak będzie płynnie bez bulgotania strzałów i wypał świec będzie ok to możesz zmniejszyć. (ja obecnie mam zwiększone o 0,5 z 1,5 do 2 obrotów i MIODZIO PRACA+WYPAŁ ŚWIEC OK! :lol:


Tofi poczytaj jak zrobić te pływaki: :?
1. może tak jak napisałem
2. może jakaś dziurka i ciśnienie

kupno to ostateczność no chyba że kicha z tymi co masz.... :roll:
Ostatnio zmieniony pn, 30 mar 2015, 19:38 przez ricorro, łącznie zmieniany 2 razy.
tofi

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: tofi »

wiem około 300 za szt. ale są odziwo całe jutro spróbuje zrobić gorącą kąpiel pływakom ale i tak zamówie nowe
ricorro

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: ricorro »

Ja bym zaczął od wody no bo cyna się topi gdzieś od około ponad 200 stopni tylko uważaj jak byś "kąpał" żeby lut nie puścił i woda Cie nie "pogłaskała"

:?

Coś mi się widzi że bez nowych ani chu chu...

a tam w manualu jest poziom pływaka jak ustawić. Moge Ci napisać chyba że znajdziesz.....
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: KrzYsiO »

W czym przeszkadza , ze sa pogniecione?Wazne zeby szczelne byly bo nie objetosc paliwa a wysokosc jego(poziom) w komorze jest wazniejsza.
To stalowa konstrukcja wiec poziom latwo sie ustawi.
pozdrawiam
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
ricorro

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: ricorro »

Krzychu masz rację że ustawi nawet do zgniecionych tylko trzeba by było znać jaki poziom paliwa trzyma na normalnych a potem doregulować do "skwarków" wiesz trochę zabawy więcej.....
marian07

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: marian07 »

dajcie spokój z tymi pływakami - bo chyba plan jest je shomologować !!!!!!

tofi zerknij na wersję gaźnika, jest opisana na korpusie, z boku gaźnika, poniżej pokrywy przepustnicy, oznaczenie zaczyna się od cyfr 38B. potem zobacz czy ta wersja mikuniego jest w tabelce gdzieś tam wyżej, jak nie to wyguglaj żeby na 100% mieć pewność co do wykręcenia jak już pływak będzie OK.
ricorro

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: ricorro »

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
tofi

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: tofi »

38BC
E5Y1
1997
:shock:jeżeli pływaki troche powrócą do stanu pierwotnego i będą szczelne , co dalej mam zrobić , :o przekrój wraz tabelą jest ale za bardzo to nie wiem :D
jak to ustawić
ricorro

Re: Intruder 1400 skład mieszanki

Post autor: ricorro »

Jak powrócą (oby) to w gaźnik (staraj się nic nie zmieniać ustawienia języczka ale zważywszy na problemy to poziomy sprawdzić musisz nie ważne czy nowy czy stary.
Podzielam zdanie Mariana że lepiej kupić nowe.
Pobawić się nie zawodzi ale czasem gra nie warta świeczki... około 27,5mm od obudowy (gdzie jest uszczelka do górnego punktu pływaka w pozycji takiej jak jest umiejscowiony w motorze o ile dobrze zrozumiałem tłumaczenie do momentu naciśnięcia na iglice przez języczek pływaka ale tu głowy bym nie dał że poprawnie WUJEK GOOGLE przetłumaczył - chodzi o poziom znajdź w manualu - żebym czegoś nie popieprzył!.
ODPOWIEDZ