Neon in UK

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Neon in UK

Post autor: Neon »

Co tam ziomeczki, ja siedze sobie w UK i zarabiam juz prawie miliony na cos nowego. Napiszta mi cos fajnego bo sie tutaj zajebiscie nudze. Nic nie wiem. Tuloczek, co tam slychac?
Tutaj jest zajebiscie max. Klimat, kultura, uprzejmosc, pomoc na ulicy. Wiara jest spokojna jak nigdzie. Nikt tutaj nie patrzy w oczy jak sie na niego patrzy. Mozna sie tutaj poczuc jak by sie bylo mega kozakiem, nawet pijani anglicy sie nie pruja jak sie przejdzie przez srodek ich grupy :)


Pozdro 4 All
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3024
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 25
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam Cię Neon
Wiem co to jest jak się jest zdala od Ojczyzny. A u nas wybory i powoli chyba mamy tego dosyć(to tak oględnie).Piękna pogoda -babie lato.Adamek spuścł lanie Germańcowi a w Bytkowie Siemianowice/Katowice w niedzielę Oldtimerbazar i małe spotkanie Silesian group.
Pozdrowionka i zarabiaj na maszynę a od pubów trzymaj się z daleka/no chyba,że 2 browary max/
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Ale z Was kluchy (oprocz Snajpera) myslalem ze ktos tu za mna za teskni, ze ktos mi napisze ze cos tam itp.
Cos widze ze bede musial Was poustawiac po katach jak wroce.
Powiem tylko ze tutaj mozna zrobic na ulicy wszystko jesli chodzi o moto, a ziomeczki nawet do 9000 rpm nie dochodza :)

Pozdro
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Tulok

Post autor: Tulok »

Witam Neonik:)

Wysli mi sms'em swoj numer bo nie nie mam. Albo napisz na Stronce:) Wracaj z milionami bedziemy smigac na nowej Rce:)
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Tuloczek, milion razy Ci cynkowalem. Moj numer to 07783942653 mysle ze do mnie musisz dodac jeszcze +44 i powinno dzialac. Poza tym tutaj pracuje z gosciem co smiga na 125 i gadam z nim czy mnienia moto na wiekszy i odpowiedzial mi ze mysli o wiekszym moto. Czyli 250 lub max 400 :) Gosc smiga juz 2 rok :) Napisz mi czasem jakiegos mailika bo czasem u ruska moge sprawdzic. Pozdro i jak bedzie sie sytuacja rozwijac tak jak do tej pory to bedziemy smigac na Gixxerach i bedziemy robic DOUBLE WHEELE as well.

Pozdro 4 @ll.
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
Asia

Post autor: Asia »

Neonik Mordo Ty Moja :lol: wiec to Twoj ten nr +44 no to juz wszystko wiadomo :wink: Mówisz , ze ładnie sobie pracujesz? to super zarabiaj sianko i wracaj doi nas, bo tak jakos nudno tutaj na tej naszej wsi :wink:
Życze powodzonka i nie daj sie :) buziaki od cioci Asi :cmok:
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Ciocia Asia to niech mi jakiego "ladnego" maila przysle a nie skromnego posta.

Pozdrawiam.
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
ODPOWIEDZ