poradźcie jaką szybe do volusi 800vl

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
darek1
Zmieniacz Żarówek
Posty: 102
Rejestracja: ndz, 5 mar 2017, 22:04
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

poradźcie jaką szybe do volusi 800vl

Post autor: darek1 »

znalazłem szybę dedykowaną dla volusi, czy ktoś może mi potwierdzić sposób mocowań? widziałem na zlocie że szyby w intruzach mocowane są do goleni a tu do półki sprzedający mówi że volusia ma szklanki i dlatego do półki. proszę wypowiedzcie się rozmiar wysokość od lampy 49cm szerokość 59cm lub 41 na 52 myślę że większa lepsza.
poniżej fotki
Obrazek Obrazek
VL 800 VOLUSIA
marian07

Re: poradźcie jaką szybe do volusi 800vl

Post autor: marian07 »

Z ta wielkością to już chyba sam musisz podjąć decyżyn :wink: Różne są preferencje, ja bym tą mniejszą wolał.
Ale sprawdź dokładnie czy to mocowanie podejdzie, na fotce jest chyba M50 i tam półki są trochę inne. Niech Ci może podeśle jakiś schemat - specyfikację producenta, albo umów się na zwrot jeśli nie podejdą.
(fotka śrubek jest debeściacka na maxa :D :D )
darek1
Zmieniacz Żarówek
Posty: 102
Rejestracja: ndz, 5 mar 2017, 22:04
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: poradźcie jaką szybe do volusi 800vl

Post autor: darek1 »

Sprzedający potwierdza że sprzedawał już do volusi vl800 i ponoć pasuje umówiłem się na możliwość zwrotu zobaczymy,
dzieki za opinie
VL 800 VOLUSIA
darek1
Zmieniacz Żarówek
Posty: 102
Rejestracja: ndz, 5 mar 2017, 22:04
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: poradźcie jaką szybe do volusi 800vl

Post autor: darek1 »

Tak wygląda z szybą, komfort jazdy rewelacja
Obrazek
VL 800 VOLUSIA
bajart
BS Brother
BS Brother
Posty: 281
Rejestracja: czw, 3 maja 2012, 08:15
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Biała-Podlaska

Re: poradźcie jaką szybe do volusi 800vl

Post autor: bajart »

jak też długo się zastanawiałem nad szybą . ale wybrałem szybę z firmy POLKOM. http://sklep.motomoto.pl/c/758-category/SZYBY.jpg myślę że jest spoko. Ma możliwość szybkiego demontażu . a główną jej zaletą jest to że przy locie przez kierownicę wypina się i nie rani dodatkowo motocyklisty . Widziałem ten wyrób u chłopaków ale narzekają że skrzypi że nie stabilne .ale to ich opinia. Ja wybrałem z tej firmy . Pozdrawiam .
darek1
Zmieniacz Żarówek
Posty: 102
Rejestracja: ndz, 5 mar 2017, 22:04
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: poradźcie jaką szybe do volusi 800vl

Post autor: darek1 »

szyba jak na obrazku zamontowana jest cudnie
VL 800 VOLUSIA
ODPOWIEDZ