Sezon:)))

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Tulok

Sezon:)))

Post autor: Tulok »

Panowie zrobiłem pierwsze 40 km :D hehe troszke w łapki ziomno ale po za tym bardzo przyjemnie :D

Pozdrowienia dla Wszystkich :!: :!: :D
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

tulok, cienias z Ciebie, skoro dopiero teraz i tylko 20;P
hehe, maszyny wróciły do życia:)
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
panika

Post autor: panika »

Tulok cienias???Oj stary przyginasz To prawdziwy rockers z krwi i kości On się urodzil w kasku Prawdziwy twardziel Pozdrawiam i do szybkiego
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

witam panowie z konina i zeby nie otwierac nowego tematu chcialbym sie zorientowac kto jedzie w maju do Ustronia ??? ja sie pisze jak coś, możemy sie zgadac wieksza grupą i jechać ... co wy na to??? pozdrawiam
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
Hugo

Post autor: Hugo »

bedziemy robic zebranko elity z konina :) to wszystko ustalimy jak narazie to jest z 4 ochotnikow.
panika

Post autor: panika »

Witam Ja chyba jako plecak bo sprzęta narazie niemam Hugo kiedy się spotkamy ?????Pozdrawiam Panika
Neon
BS Brother
BS Brother
Posty: 229
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 16:00
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Oxford UK
Kontakt:

Post autor: Neon »

Siema chlopaki. Tutaj sezon juz prawie pelna para. Raz slonce raz deszcz. Ale daja rade. Mam juz pierwszych moto kolegow.

Pozdro dla Tuloka, Paniki, Roro, Pablo, Hugo, Mayera, Franza, Mateossa, Hamera, i wszystkich innych ktorych zapomnialem wymienic.

Jeszcze 2 miechy i bedzie B12 !!!!! Hhehehehe

Pozdro
<<= Neon =>>

140 koni w jednej dloni zaklete ....
GixxeR 1000 '08
panika

Post autor: panika »

Dzięki Neon Oszczędzaj oszczędzaj i kup wymażone B12 Pozdrawiam Panika
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

thx neon, w sumie można powiedzieć że sie już poznaliśmy osobiście :P pamiętasz jak przyjechałem do ciebie na bordowej J... jednoślad pod koniec sezonu 2005??? it's me :) a co do zebranka to kiedy i gdzie bo może uda sie jeszcze ustalić wspólny wypad do wawy na otwarcie sezonu??? :)

P.S. Do Hugo: Teraz po postach widze że troszke głupot chyba napisałem ci w prywatnej wiadomości :) ale coż... :P
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
gogus

Na trasie

Post autor: gogus »

I już w Poznaniu.
W ten weekend zrobiłem pierwsze 420 km. To było piękne. Zauważyłem nawet banana na moim pysku :D od kiedy przyprowadziłem Suzi. Hmm. Nie ma lepszego lekarstwa na znużenie życiem od naszych potworów i ich pięknie gadających gardzieli.
Jeśli tylko pogoda się poprawi, zapewne zobacze co niektórych z was na drogach - dziurawych drogach Poznania.
Pozdrawiam.
p.s. Hugo.
Skoro od nie dawna zamieszkujesz Poznan to znaczy ze dosc czesto pokonujesz trase Konin - Poznan. Czyli tak jak ja - chć tak szczerze to do Konia wracam nie tak często z wiadomych względów. Także jak tylko sie ociepli proponuje wspólne wojowanie na trasie konin - poznanń. Czasami pokonuje tę trasę jeszcze z kumplem (Suzi GSX600F). Teraz bede planował powrócić na maszynce do Konia na święta (zależne od pogody).
ODPOWIEDZ