Potrzebuję pomocy w oglądnięciu moto

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
Kubo

Potrzebuję pomocy w oglądnięciu moto

Post autor: Kubo »

Witam,

Jestem coprawda dość świeżym użytkownikiem tym forum...
Niemniej jednak ośmielę się poprosić o pomoc Braci i Sióstr z Wielkopolski, a dokładniej z Poznania.
Otóż ostatecznie w sobotę Mój burgman wyjeżdża do nowego właściciela.

Jak wiecie szukam SV'ki w wersji S.
Na allegro znalazłem 2 spełniające moje wymagania estetyczne(na zdjęciach i w opisie) oraz cenowe(choć cene to jeszcze bym znegocjował jakbym sie zdecydował).

I tutaj powstaje do Was prośba...

Czy byłby ktoś z Was tak dobry, aby sprawdzić którąś z 2 maszynek które mnie interesują?
Oczywiście moja wdzięczność będzie wielka i nie omieszkam się odwdzięczyć...

Oto linki do aukcji:
1) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M196169
2) http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M212129

Jesli ktoś dałby rade choć jedną z Nich oglądnąć, to byłbym NIEZMIERNIE wdzięczny.

Sprawa wygląda tak, że do wtorku chciałbym po moto pojechać, więc zależy Mi niestety na czasie...

Jesli nikomu nie uda się podjechac do tego czasu, pojadę sam po prostu z kasą i kupię tą która bardziej Mi podpasi...

Dziękuję z góry i pozdrawiam, Kuba :)

P.S. Chodzi Mi o takie poglądowe obadanie sprzęta.Czy wogóle warto zwrócić na niego uwagę i jechac kawał drogi z krakowa... :roll:
Kynias
BS Brother
BS Brother
Posty: 674
Rejestracja: czw, 29 wrz 2005, 13:54
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kynias »

Witam.
A tak wogole kontaktowales sie z włascicielami motocykli?!
Bo zemna napewno nie :P To żółte cacko jest moje :)
Jak masz jakies pytania wal smialo ;)
Poczytaj na fotum moja historie odnosnie tej sv - dowiesz sie czegos wiecej...
Na poczatku mialem male problemy: najpierw z aku (na nowce niepalil-okazalo sie ze nowy aku byl walniety...) puzniej z doplywem paliwa (jakas dziwna uszczelka wlozona we wlew paliwa ktora blokowala doplyw powietrza do zbiornika skutkiem czego paliwo niechcialo splywac i moto sie dlawil-jakis dziwny patent niemiecki na zime...) Teraz oczywiscie jest wszystko OK i nawijam km...:D
Masz jakies pytania-wal smialo...
Wiecej fotek - napisz wysle...
Pozdro
Kynias

........ -> GSX-R 600 K8 -> R6 -> GSF 1250A -> GSX 1300R Hayabusa -> ...

W zakręt można wejść z każdą prędkością - gorzej z wyjściem z niego…

Tel. 500273677
Kubo

Post autor: Kubo »

Hehe MISTRZU kocham Cię :lol: .

Nie kontaktowałem się jeszcze(prawda) z żadnym ze sprzedających...
W takim razie Twoja sztuka mimo, że JUŻ była 1 na liście(a 3 moto Mnie interesują), to teraz można powiedzieć, iż odsadziła resztę na koniec stawki totalnie...
Niema to jak kupować moto od Braci...

Jakbyś mógł posłać Mi więcej zdjęć byłbym Ci w 100% wdzieczny, poczytam Jej historię na forum(jak wspomniałeś).
Nie ukrywam, iż będziemy musieli porozmawiac o cenie, bo jak pisałem w poprzednim wątku(w ogłoszeniach) mam lekko odcięte możliwości do wydania.

Jak wszystko dobrze pójdzie i dogadamy się ze wszystkim, to brałbym ją nawet w poniedziałek...

Napewno myślę, ze się dogadamy we wszystkich kwestiach :wink: .

Mój mail--> abuk4@poczta.onet.pl

W takim razie myślę, że sztuka czerwona odchodzi NA BOK...

Jakbyś mógł na gg coś ze mną pogadać, to byłbym wdzięczny... A telefonicznie to sie zgadamy jak będe miał kase w reku(w sobote SQ wyjeżdża).

Pozdrawiam, Kuba
ODPOWIEDZ