Lakiernik

Dział dla Braci z województwa wielkopolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.
ODPOWIEDZ
panika

Lakiernik

Post autor: panika »

Witam Potrzebuje adres lakiernika samochodowego ale dobrego ktory podejmie się pomalowania motocykla Tylko Konin i okolice Pozdrawiam Panika
Roro

Post autor: Roro »

Siema!
Co sie stalo bo doszly mnie słuchy ze jakis upadek miales???
Cos sie stalo tobie (zdrowie najwazniejsze!!!)???

Odnosnie lakiernika to pablowi tanio w gg pomalowali i jeszcze dam ci namiary na innego bo moj kumpel ma znajomego lakiernika ale musze sie dokladnie dowiedziec?!

Szybkiego powrotu na moto!!!!!!!!!

Pozdrawiam :devil:
panika

Post autor: panika »

Witam Zaliczyłem asfalt i sam niewiem tak do końca jak się to stało Strat wielkich niema Magik Sylwek da rade Pozatym troszke się poobijałem ale już tesknie za jazdą na moto Taka jest natura motocyklisty Mamy zloty wzloty i upadki Bardzo dziękuje za pamieć i troske Będzie dobrze tylko otwarcia w Warszawienie zaliczyłem :( Pozdrawiam Panika
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

witam, odpowiedz moja iwdze juz troszke po terminie, ale jednak sprobuje :) swojego czasu jak mialem J...jednoślad to dalem do mojego sasiada i pomalowal wręcz (nie moge inaczej powiedzieć) piii!!! ma swój warsztat na początku międzylesia, od konina po lewej stronie bedą rury i później jest uliczka to wjechać i jechać chwilke i po lewej bedzie widoczny warsztat, polecam bo to cholerny pedant jesli chodzi o lakierowanie, nazywa sie p.Dobiński
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
panika

Post autor: panika »

Super Tylko kilka miesiecy się spużniłeś Po moto zostały tylko wspomnienia Pozdrawiam Panika
meyer2
Lajtowy Motonita
Posty: 724
Rejestracja: czw, 8 wrz 2005, 22:05
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Biedrusko

Post autor: meyer2 »

ale chcialem dobrze :D :wink:
SV 1000 S '04 *** FZS600 '03 *** SV 1000 S '03 *** GSX-F 600 '98 *** GS 500 E Five Stars '97 *** J... jednoślad TS 350 '89
tel. 602-810-996

http://www.bikepics.com/members/meyer2/
ODPOWIEDZ